EVO Hairtransplant - Genel Bilgiler

Saç ekimi, farklı nedenlerle kişinin saç dökülmesinin arttığı ve artık saç çıkmasının durduğu durumlarda başvurduğu, ülkemizde de uzun yılardan beri yapılan bir operasyondur.

Saç ekimi yanı sıra kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, PRP uygulaması gibi uygulamaları da kliniğimizde gerçekleştirmekteyiz. Gönül rahatlığı ile alanında uzman ekibimizin tecrübe ve bilgisine güvenebilirsiniz.

Bizi tercih eden tüm hastalarımıza teşekkür eder, sizleri de saç, sakal, bıyık, kaş ekimi tedavilerimizde de ağırlamak isteriz.

Saç ekimi; Çeşitli sebeplerle saç kaybının artmasında ,saç yoğunluğunun geri dönüşsüz olarak azaldığı durumlarda başvurulan bir operasyondur.

EVO Hairtransplant
İletişim
saç ekim merkezi istanbul

Sizden Gelenlerden sadece birkaçı

EVO Saç Ekim Merkezi - İstanbul


saç ekimi istanbul

Uzun araştırmalarım sonucu ve arkadaşlarımın tavsiyesi ile EVO Saç ekim merkezi ile tanıştım. EVO ekibinin cidden işini ciddiyetle yaptığını gördüğümde gönül rahatlığı ile saçlarımın ön kısmını ektirdim. Şuan hiçbir şekilde sorun yaşamadan yeni saçlarımla kendimi daha özgüvenli hissediyorum. Teşekkürler EVO!

Ekrem Bey - İstanbul. Yapılan işlem: Saç Ekimi
saç ekimi istanbul

Bir bayan olarak saçın ne kadar önemli olduğunu biliyordum. Dökülen saçlarımı geri kazandım! Aradan uzun süre geçmesine rağmen saçlarım hala sağlıklı ve saç ekim uzmanlarının dedikleri kadar saçlarım güçlülüğünü koruyor. Bu nedenle buraya yazmak ve tecrübemi paylaşmak istedim. Çok teşekkürler!

Lale Hanım - Eskişehir. Yapılan işlem: Saç Ekimi
saç ekimi istanbul

Sakallarımın seyrekliği nedeniyle EVO ile tanıştım. FUE yöntemi ile sakallarımı sıklaştırdım ve şimdi istediğim gibi sakal bırakabiliyor, tatillerde özellikle aynaya bakmaktan inanılmaz keyif alıyorum!

Melih Bey Yapılan işlem: Sakal Ekimi

Hemen ücretsiz muayene için başvurun!

EVO Hairtransplant - Fark Yaratır

BİZE ULAŞIN